Ziraat Bankası hesabı olanlar dikkat! 22 Ekim’e kadar uzatıldı!

Ziraat Bankası müşterilerine müjdeyi verdi. Kampanyaya katılan herkese 7590 lira Banklira yüklenecek. Kampanyanın ilk şartı Ziraat Bankası müşterisi olmaktır. İkinci koşul ise Tatil Sepeti web sitesinden en az 7500 TL tutarında alışveriş yapmaktır. Müşteriler kampanyadan hem tek seferlik hem de taksi ödemeli alışverişlerde yararlanabilmektedir. Bu şekilde alışveriş yapan ve siteden 7500 TL’lik alışveriş yapan tüm Ziraat Bankası müşterileri hesaplarında anında 750 TL Banklira bulabilmektedir. Bu ödemeyi tek seferde veya tek seferde yapan herkes kampanyadan 22 Ekim’e kadar faydalanabilir.

22 Ağustos ve 22 Ekim tarihleri ​​arasında

Ziraat Bankası’nın Tatil Sepeti ile kampanyası 22 Ağustos’ta başladı. 22 Ekim’e kadar devam edecek kampanyaya Ziraat Bankası’nın mobil uygulaması, SMS ve banka kartı seçenekleri ile katılabilirsiniz. Tatil Sepeti sitesinden bunlardan herhangi biriyle alışveriş yaparsanız ve Ziraat Bankası kartınız varsa anında 750 lira hesabınıza yüklenecektir. Kampanyaya SMS ile katılmak isteyenler 4757 numaralı telefonuna TAKİLSEPETİ yazarak kampanyaya katılabilirler. Tatil Sepeti web sitesinden alışveriş yapmayı planlayan müşterilerin öncelikle kampanyaya SMS ile katıldıklarını belirtmeleri gerekmektedir. Alışveriş daha sonra yapılabilir. Bu şekilde yani SMS ile bilgilendirilmediğiniz takdirde kampanyaya katılmanız mümkün değildir.

Maksimum Tutar 750 Lira

Ziraat Bankası kampanyasından sadece bir kez yararlanılabilir ve kazanılabilecek maksimum tutar 750 TL’dir. Yani alışveriş tutarı daha fazla olsa bile kampanyadan kazanılabilecek tutar değişmeyecektir. Öte yandan, kampanya dönemi olan 22 Ağustos ile 22 Ekim tarihleri ​​arasında birden fazla kampanyaya başvuru yapılamamaktadır. Başka bir deyişle, kampanyaya birkaç kez katılmak mümkün değildir. Her müşteri tek seferde 7500 TL’lik alışverişte sadece 750 TL kazanma hakkı kazanacaktır.

Kazanılan tutar hesaba veya Ziraat Bankası kartlarına Banklira olarak yüklenecektir. Kampanyaya katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin acele etmesi gerekmektedir. Çünkü katılım süresi 22 Ekim’de bitmek üzere. Kampanyanın bir diğer şartı da harcamaların bireysel kart ile yapılması. Örneğin Bankkar Başak veya Kartvizit ile kampanyaya katılmak mümkün değildir. Ayrıca, zaten hesapta bulunan Bankliralar katılmayacak.

Leave a Comment